پایگاه اطلاع رسانی آموزشی
وبلاگ گروه کامپیوتر دانشگاه پیام نور کنگاور 
قالب وبلاگ

.

آمارگير حرفه اي سايت

طبق فرموده  آقای صدری فر مدیرگروه محترم معارف دانشگاه ، با توجه به تقسیم بندی شدن دانشجویان این درس به دوگروه ، جلسه آخری که برای هرگروه تشکیل می شود ، زمان آزمون میانترم آنها خواهد بود ، لذا دانشجویان با توجه به برنامه کلاسی این درس ، قبل از  آخرین جلسه آمادگی آزمون میانترم را داشته باشند.

[ دوشنبه 1390/08/30 ] [ 10:33 ] [ آقای بیات ]
به درخواست برخی دانشجویان مبنی بر گذاشتن اسلایدهای درس معماری کامپیوتر ، این دوستان می توانند اسلایدها و جزوات مناسب برای مطالعه این درس را از لینک زیر دانلود نمایند.

جزوه آموزشی دستنویس خوب برای درس معماری کامپیوتر

اسلاید آموزشی درس معماری آقای عسگری با حجم 236 کیلوبایت

اسلاید آموزشی درس معماری آقای پورمحقق با حجم 7.15 مگابایت

برای دانلود جزوات دیگر می توانید به آدرس زیر بروید ( حتما سر بزنید!! ):

آدرس دانلود کتابها و جزوات درس معماری کامپیوتر

این هم آدرس دوم برای دانلود جزوه معماری

[ دوشنبه 1390/08/30 ] [ 0:15 ] [ آقای بیات ]
با توجه به مشکلات بوجود آمده در ترم های گذشته مبنی بر تغییر منابع دروس ، تستی/تشریحی و یا کلا تستی بودن دروس و.. دانشجویان عزیز برای اطلاع از آخرین تغییرات و اصلاحات در رابطه با دروس ، منابع ، حذفیات هر درس ، تستی و یا تشریحی بودن امتحان و.. می توانید از لینکهای زیر استفاده نمایید:

دانشجویان گرایشهای مهندسی کامپیوتر ( نرم افزار و سخت افزار ) و مهندسی فناوری اطلاعات از این لینک

و

دانشجویان گرایش علوم کامپیوتر از این لینک

ضمنا برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی در رابطه و  اطلاع از وضعیت خود ، امتحانات و .. لطفا هر چند وقت یکبار سری به یوزر خود در سایت گلستان زده و اطلاعیه های موجود را مطالعه نمایید ( برای ورود به یوزر خود در سایت گلستان ، علیرغم میل باطنی!!! از مرورگر اینترنت اکسپلورر خود ویندوز استفاده نمایید ، چرا که این سایت با مرورگرهای دیگر مثل فایرفاکس، اپرا ، سافاری و.. مشکل دارد ) ، برای اطلاع از دیگر اطلاعیه های پیام نور نیز می توانید به پرتال دانشگاه پیام نور به این آدرس و سایت اخیار پیام نور به این آدرس و برای دانلود نمونه سوال امتحانی دروس مختلف از این آدرس و این آدرس استفاده نمایید.

موفق و سربلند باشید.

[ دوشنبه 1390/08/30 ] [ 0:8 ] [ آقای بیات ]
طبق آخرین لیست دریافتی از آقای حبیبی ، تعداد دانشجویان ثبت نامی این درس 4 نفر می باشند ، منبع این درس از فصل 25 تا فصل 32 کتاب مهندسی نرم افزار آقای پرسمن می باشد که دانشجویان عزیز می توانند کتاب زبان اصلی آنرا در دوبخش زیر دانلود و برای میانترم فصلهای 25 ، 26 ، 27 و 28 را مطالعه نمایند ( از صفحه 673 767 کتاب زبان اصلی یعنی از ابتدای فصل  Formal Methods تا انتهای فصل Client/Server Software Engineering )

لینک دانلود بخش اول و بخش دوم کتاب مهندسی نرم افزار آقای پرسمن به زبان اصلی

زمان آزمون روز 18 آذزماه ساعت 11:30 ، لطفا مباحث مشخص شده از کتاب را بطور کامل مطالعه نموده تا مشکلی از لحاظ کمبود نمره نداشته باشید چراکه به هیچ عنوان عذری از کسی در رابطه با خراب کردن امتحان میانترم وجود ندارد. در ضمن درصورت داشتن هرگونه سوال دانشجویان عزیز می توانند در قسمت نظرات همین پست سوال و یا پیشنهاد خود را مطرح نمایند.

[ یکشنبه 1390/08/29 ] [ 23:51 ] [ آقای بیات ]
طبق هماهنگی صورت گرفته با آقای زارعی و آقای حبیبی ، قرار شد که جبرانی این دروس در روز جمعه همین هفته  27ام آبان برگزار شود.

کلاس نظریه محاسبات از ساعت 8 صبح تا 11 و طراحی الگوریتم از 11:30 به بعد.

[ چهارشنبه 1390/08/25 ] [ 20:20 ] [ آقای بیات ]
استاد دروس برنامه ریزی خطی و غیرخطی آقای زارعی و دروس طراحی هندسی و نرم افزار ریاضی آقای عسگری می باشند که منبع مشخص شده برای درس برنامه ریزی خطی (تحقیق در عملیات1 رشته حسابداری) مباحث:

1. روش ترسیمی

2. روش سیمپلکس اولیه

3. روش سیمپلکس ثانویه

درس برنامه ریزی غیرخطی ( کتاب تحقیق در عملیات2 ) مباحث:

1. روش حمل و نقل

2. روش تخصیص

3. روش برنامه ریزی عدد صحیح

4. برنامه ریزی غیرخطی

منبع درس نرم افزار ریاضی نرم افزار متلب و درس طراحی هندسی نرم افزار 3d max بوده که به محض اعلام منبع دقیق همراه با مولف توسط آقای عسگری به اطلاع دانشجویان خواهد رسید.


[ چهارشنبه 1390/08/25 ] [ 20:16 ] [ آقای بیات ]
طبق اعلام خانم محمودیه ، امتحان میانترم پنج شنبه این هفته بدلیل حضور نداشتن خانم محمودیه برگزار نخواهد شد و در هفته آینده در همان ساعت اعلام شده قبلی برگزار خواهد شد.

[ چهارشنبه 1390/08/25 ] [ 19:58 ] [ آقای بیات ]
بدلیل اینکه باید لیست دانشجویان را به همراه استاد راهنمای ایشان به دانشگاه تحویل دهیم ، لطفا دانشجویان قبل از بروز مشکل ، استاد راهنمای خود را مشخص کرده و به ما اعلام نمایند.

نکته : دانشجویان عزیزی که هنوز استاد راهنمای پروژه خود را مشخص نکرده اند توجه داشته باشند که هر استاد فقط می تواند راهنمایی 3 دانشجو را به عهده بگیرد و همچنین در سیستم پیام نور این مورد هم باید مدنظر باشد که سقف واحد اساتیدی که دانشجویان به عنوان استاد راهنمای خود انتخاب می نمایند از حد مجاز تجاوز ننماید. ( یعنی دانشجویان فقط می توانند با اساتیدی که سقف واحد آنها پر نشده و یا حداکثر 3 دانشجوی دیگر را برای انجام پروژه راهنمایی نمی کنند ، درس پروژه خود را بردارند)

نکته آخر اینکه دانشجویان عزیز تا حدودی نسبت به اساتید قبلی شناخت دارند ولی آنهایی که تمایل دارند از تخصص آقای جمشیدی ( استاد جدیدی الورود این ترم ) مطلع شود می رساند که ایشان در زمینه شبکه و پایگاه داده ها تخصص دارند و مدارک Network+ , Windows7 , Windows Server 2008 , CCNA را از مجتمع فنی تهران اخذ نموده اند.

لیست دانشجویانی که درس پروژه و کارآموزی خود را مشخص نموده و به ما اعلام نموده اند:

نام دانشجو                                 نام استاد راهنما

خانم زهرا خمیس آبادی                  آقای زالی امین

آقای احسان پورحسابی                  آقای خون سیاوش

آقای سعید خوشنام

خانم شیلان حقی                         خانم برزویی                     

آقای سعید فروتن                           آقای زالی امین

آقای افشین بهرامی

آقای حامد نامداری                         آقای خون سیاوش

لطفا درصورتی که این دروس را این ترم انتخاب نموده اند و نام خود و یا استاد راهنمای آنها در لیست بالا نیست در اسرع وقت استاد راهنمای خود را با ما یا ازطریق قسمت نظرات این پست ، یا ایمیل و ... ست کنند.


[ دوشنبه 1390/08/23 ] [ 11:31 ] [ آقای بیات ]
دانشجویان عزیز توجه داشته باشند که به محض مشخص شدن منبع این دروس و استاد مربوطه ، از طریق همین وبلاگ اطلاع رسانی خواهد شد.

[ دوشنبه 1390/08/23 ] [ 10:30 ] [ آقای بیات ]
دانشجویانی که علاقه مند به داشتن نمونه سوالات دروس مختلف گروه کامپیوتر نیمسال اول سال 90 می باشند می توانند سری به آدرس زیر بزنند:

دانلود نمونه سوالات نیمسال اول سال 90 رشته کامپیوتر دانشگاه پیام نور

البته این نمونه سوالات و نمونه سوالات دیگر در سایتهای مختلف قرار داده شده اند ، ولی این وبلاگ را برای آن دوستانی که کمتر آشنایی دارند معرفی کردیم.

موفق و سربلند باشید

[ پنجشنبه 1390/08/19 ] [ 0:37 ] [ آقای بیات ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

این وبلاگ مکانی است برای اطلاع رسانی به دانشجویان گروه کامپیوتر دانشگاه پیام نور کنگاور


قالب ميهن بلاگ تقويم جلالي


IranSkin go Up